Перейти до основного вмісту
світлина

Чернівецька дослідниця ознайомила французьких інтелектуалів з творами української літератури про російську інвазію

  •  середа, 29 травня 2024 р.

23 та 24 травня у стінах Паризької Вищої нормальної школи відбувся колоквіум «Змінити світ. Анґажованість літератури реального». Наукова подія була зорганізована відомим французьким письменником і дослідником Іван Жаблонка та професоркою-літературознавицею Орелі Баржоне.

Читати далі
світлина

Студентська наукова конференція 2024

  •  вівторок, 16 квітня 2024 р.

16 квітня 2024 року на кафедрі романської філології та перекладу відбулась щорічна наукова конференція. У межах роботи під керівництвом д.ф.н., доц. Мойсюк В.А. виступили 8 студентів кафедри.

Читати далі
світлина

День відкритих дверей 2024

  •  неділя, 14 квітня 2024 р.

14 квітня в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся День відкритих дверей! Цьогоріч захід набув нових масштабів. Представники кафедри романської філології та перекладу мали змогу консультувати абітурієнтів щодо вступу та навчання.

Читати далі
світлина

Лекції французьких викладачів для студентів кафедри

  •  вівторок, 9 квітня 2024 р.

Протягом трьох тижнів студенти кафедри романської філології та перекладу мали змогу відвідати лекції французького викладача Етьєна Лесура про творчість Александра Дюма.

Читати далі
світлина

Наукове життя кафедри

  •  середа, 20 березня 2024 р.

Участь доц. Руснак Діани Андріївни у Premières rencontres francophones franco-ukrainiennes en Sciences du langage з доповіддю "La place de l’imaginaire ethno-socio-culturel dans le développement de la compétence de communication interculturelle chez les étudiant.e.s ukrainien.ne.s en classe de FLS"

Читати далі
Світлина

Лекції Етьєна Лесура

  •  вівторок, 12 березня 2024 р.

Протягом січня, лютого та березня 2024 року на кафедрі романської філології та перекладу проводяться лекції іноземного фахівця, викладача з м.Мец, Етьєна Лесура. Тематикою лекційних занять є історія Франції та її найвизначніші події, про які говоримо дотепер. 

Читати далі
Світлина

Розмовний клуб з Паскалем Ґарньє

  •  вівторок, 5 березня 2024 р.

Розмовне ательє для студентів кафедри разом з власником туристичної агенції Паскалем Ґарньє.

Читати далі
світлина

Українські студії у Парижі

  •  понеділок, 26 лютого 2024 р.

26 лютого в Національному Інституті Східних Мов і Культур (Inalco) у Парижі відбувся міжнародний франкомовний колоквіум «Література Голодомору. Коли художня література творить Історію». 

Читати далі
світлина

La tradition de la Galette des Rois

  •  вівторок, 13 лютого 2024 р.

13 лютого відбулась зустріч з Паскалем Ґарньє в рамках Розмовного клубу. Цього разу студенти мали чудову можливість поринути в атмосферу традиційного французького свята L'Épiphanie і скуштувати смачний десерт.

Читати далі
світлина

Лекція з історії Франції

  •  середа, 22 листопада 2023 р.

21 листопада 2023 р. відбулась друга лекція Етьєна Лесура, викладача з м. Мец. Лекція присвячена історії Франції, зокрема, періоду з ХV по ХVI століття

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності