Перейти до основного вмісту

violeta

Віолета Москалу

Навчалась у ЧНУ, отримала диплом магістра.

У Лотаринзькому університеті захистила дисертацію.

З 2014 р. є почесним президентом франко-української асоціації освіти, культури та солідарності «Обміни Лотарингія — Україна». З 2017 р., доктор Віолета Москалу — офіційна представниця Торгово-промислової палати України в Західній Франції та радниця з питань міжнародного розвитку та публічного врядування ICC Ukraine (Український Національний Комітет Міжнародної Торгової Палати).

Засновниця Global Ukraine Foundation, співзасновниця Global Ukrainians Forum (мережа українських лідерів, високоосвічених експатів, які думають глобально).

Засновниця і головний редактор медіа стартапу Global Ukraine News.

Засновниця та голова правління агентства глобального розвитку та інвестицій Global Business Hub.

Ініціатор та співзасновниця Громадянської платформи «Моя Україна».

Лідер та керівниця проекту Civil Service Feedback Loop Initiative — моніторинг динаміки реформи державної служби (з фокусом на систему управління людськими ресурсами) в Україні.

Працювала у таких країнах як Франція, Гаїті, Україна, Албанія, Марокко, Кот-д’Івуар, Гвінея-Конакрі.

luste

Ольга Лусте – Chaa

Закінчила ЧНУ у 2002 р. На 5-му курсі, в рамках угоди між ЧНУ і Лотаринзьким університетом, поїхала на навчання у м. Мец (Франція). У 2009 р. успішно закінчила факультет Lettres et Langues, захистивши кандидатську за спеціальністю “Дидактика французької мови як іноземноï” (Didactique du français langue étrangère et seconde). Прийняла активну участь в заснуванні і розвитку асоціації Обміни Лотарингія-Україна. Працювала 7 років викладачем франц. мови для іноземних студентів в Лотаринзькому університеті. Зараз працює в адміністраціі факультету “Французька мова як іноземна / Іноземні мови для спеціалістів їнших фахів”. Свій вільний час присвячує своїй сім’ї.

kantaruk

Оксана Кантарук – П’єр

Успішно закінчила ЧНУ. З 2006 по 2007 рр. навчалась у Лотаринзькому університеті (Université de Lorraine), який успішно закінчила в 2007 р. Є президентом асоціації Обміни Лотарингія-Україна та бере активну участь у різних культурних заходах. Захистила докторську дисертацію. 

kalancha

Маргарита Каланча

Навчалась у ЧНУ з 2007 по 2012 рр. Закінчила навчання в Лотаринзькому університеті (Université de Lorraine – Centre Européen Universitaire de Nancy). Працювала в Georgia Tech Lorraine. Згодом в OXYGEN (Partenaire de la réputation médias des organisations). На даний момент працює уповноваженою за медіа зв’язки в AccorHotels. Живе в Парижі. Маргарита додає: «Сьогодні, я щиро дякую всім викладачам кафедри і факультету за їхній труд. Дякую батькам за підтримку і терпіння. А теперішнім і майбутнім студентам бажаю всіх успіхів!»

malchyk

Олена Мальчик

Магістр кафедри романської філології та перекладу та магістр кафедри міжнародних відносин ЧНУ (випуск 2012 р.). У рамках партнерської угоди, продовжила навчання у Лотаринзькому університеті (м. Мец, Франція), де успішно закінчила магістратуру за спеціальністю “Методика викладання французької мови як іноземної”. У 2014 р. закінчила магістратуру на факультеті менеджменту. Під час проходження студентської практики, була прийнята на роботу в адміністрацію американського університету. З того часу працює там на постійній основі на посаді Chargée de projet, відповідальна за фінансові та адміністративні питання. У вільний час займається волонтерською діяльністю (у тому числі при українській громаді), продовжує вивчати іноземні мови, займається спортом і подорожує.

humeniuk

Марія Гуменюк Di Felice

Після успішного закінчення Обертинської ЗОШ, навчалася у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на кафедрі ”Романської філології та перекладу”. У 2013 р. здобула з відзнакою кваліфікацію магістра філології, викладача французької та англійської мов. У 2014 р. здобула ступінь магістра “Методика викладання іноземних мов” (Master 2 Apprentissage et Acquisition des langues) у Лотаринзькому університеті в м. Мец. Розпочала свою трудову діяльність у квітні 2014 р. в ALAJI як викладач французької мови для іноземців, де і працює на сьогоднішній день. Є активним членом організації ELU.

byndliu

Валерія Мінелюк-Биндю

У 2014 р. закінчила ЧНУ, спеціальність французько-український переклад (ОКР магістр). Будучи студенткою п’ятого курсу кафедри “Романських мов та перекладу”, в рамках договору між ЧНУ і Лотаризьким університетом, поїхала на навчання у м. Мец (Франція). Сьогодні є учасницею асоціації Обміни Лотарингія-Україна та бере активну участь у різних культурних заходах. Продовжила навчання в Лотаризькому університеті (Master 2) за спеціальністю «Методика викладання мов» («Apprentissage et acquisition des langues»). Здобула спеціальність в сфері «Інформацій & Комунікацій»: Мультимедійна комунікація – Розробка веб-проектів («Information & Communication, Création de projets numériques»). На даний момент проживає у м. Ніцца.

khrustova

Ангеліна Хрустова

У 2014 р. закінчила ЧНУ, спеціальність французько-український переклад (ОКР магістр). Будучи студенткою п’ятого курсу кафедри “Романських мов та перекладу”, в рамках договору між ЧНУ і Лотаризьким університетом, поїхала на навчання у м. Мец (Франція). У Лотаринзькому університеті вивчала дидактичний та лінгвістичні курси (Didactique des langues) Тепер вивчає менеджмент, (formation en alternance) і за сумісництвом проходить стажування на підприємстві. Ангеліна каже: «Всім раджу вчитись на alternance, це полегшує подальші пошуки роботи і звичайно ж набираєшся досвіду».

orlova

Рената Орлова

Закінчила Чернівецький національний університет у 2021 р. за спеціальністю Філологія (французька мова і література та друга іноземна мова). 

Працює в компанії Nestle (NBS Lviv) у відділі P2O, Purchase order creation team. В основному працює з ринками Франції, а також Швейцарії, Румунії, Болгарії та Адріатики.

Юлія Грицунік

Завершила навчання в ЧНУ в кінці 2022 р. за спеціальністю Філологія “Романські мови та література (переклад включно). Перша – французька”. На шостому курсі паралельно навчалась у Лотаринзькому університеті у м. Мец (Франція) за спеціальністю Менеджмент.

По завершенню цієї програми, мала змогу пройти 6-ти місячне стажування у ІТ-компанії в Люксембурзі. Займається інтеграцією та дотриманням політики соціальної відповідальності, а саме — дотриманням компанією екологічних, соціальних та економічних правил, що дозволяє бути більш еко- та соціально-відповідальними.

Продовжує навчання на магістратурі в L’Université de Nantes – IAE Economie et Management-Batiment Erdre у Франції, також за спеціальністю “Менеджмент”. Форма навчання – альтернанс, що дозволяє поєднувати навчання з роботою.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності