Перейти до основного вмісту

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «ФІЛОЛОГІЯ (ФРАНЦУЗЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ПЕРЕКЛАД ТА ПЕРЕКЛАД З ДРУГОЇ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ)»

Спеціальність: 035 «Філологія (французько-український переклад та переклад з другої іноземної мови)».

Освітньо-професійна програма «Французько-український переклад та переклад з другої іноземної мови»

Академічні права випускників: бакалавр філології може продовжувати освіту за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 035 «Філологія».

Сфери професійної діяльності випускників:

Працевлаштування випускників:

Бакалавр-філолог може працювати в науковій, літературно-видавничій та освітній галузях; у засобах масової інформації, РR-технологіях; у різноманітних фондах, спілках, фундаціях гуманітарного спрямування, музеях, мистецьких і культурних центрах тощо; у різних галузях господарства, де потрібні послуги зі створення, аналізу, перекладу, оцінювання текстів. Займати посади: філолог, перекладач, гід-перекладач, перекладач технічної літератури, редактор-перекладач, літературознавець, літературний співробітник, фахівці в галузі освіти; екскурсовод, організатор туристичної і готельної діяльності, фахівець із конференц-сервісу, секретарі адміністративних органів, відповідальний секретар редакції, секретар адміністративний,  секретар виконкому, секретар комітету (організації, підприємства, установи), секретар органу самоорганізації населення, організатори діловодства, помічники керівників; референт, організатор громадських заходів, секретар дипломатичного агентства, організатор концертів і лекцій, організатори у сфері культури та мистецтва, інші фахівці у сфері освіти і культури, лаборант наукового підрозділу; посади в інших галузях, де має місце багатомовна комунікація.


З переліком навчальних дисциплін освітньої програми можна ознайомитись за посиланням 

 

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності