Світлина

07.11.23 за сприяння радника мерії міста Рюе́й-Мальмезо́н (фр. Rueil-Malmaison) з  питань туризму та розвитку пана Жерома Пардігона та директора Департаменту соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міської ради пана Сергія Бостана, кафедра романської філології та перекладу (Олена Стефурак) зорганізувала лекцію пані Елізабет Код замком-музеєм Мальмезон, який належав Наполеону Бонапарту та Жозефіні де Богарне.  Елізабет Код є директоркою серії музеїв, присвячених Наполеону. Студенти та студентки кафедри романської філології та перекладу ЧНУ, а також Буковинського державного медичного університету  (відп. Світлана Наместюк) отримали нагоду не лише послухати цікаву лекцію французькою мовою, а й узяти участь у віртуальній екскурсії замку Мальмезон у супроводі фахового коментаря директорки цього музею.

Дякуємо новим кафедральним партнерам за чудову франкомовну подію і сподіваємося продовжити співпрацю в рамках перекладацької практики наших студентів !