світлина

20 березня 2024 року доц. кафедри романської філології та перекладу Діана РУСНАК взяла участь в організованому заході "Ідентичність(с)": Перші франко-українські зустрічі з мовних наук, організовані Університетом Пауля-Валерія Монпельє 3 та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка з доповіддю з доповіддю "La place de l’imaginaire ethno-socio-culturel dans le développement de la compétence de communication interculturelle chez les étudiant.e.s ukrainien.ne.s en classe de FLS"

"Identité (s)": Premières rencontres francophones franco-ukrainiennes en Sciences du langage, organisées par l' Université Paul-Valery Montpellier 3 et l'Université nationale Taras Chevchenko de Kyiv (le 20 mars 2024).