Випускники кафедри

 

 

Ольга Лусте – Chaa

Закінчила ЧНУ у 2002 р. На 5-му курсі, в рамках угоди між ЧНУ і Лотаринзьким університетом, поїхала на навчання у м. Мец (Франція). У 2009 р. успішно закінчила факультет Lettres et Langues, захистивши кандидатську за спеціальністю “Дидактика французької мови як іноземноï” (Didactique du français langue étrangère et seconde). Прийняла активну участь в заснуванні і розвитку асоціації Обміни Лотарингія-Україна. Працювала 7 років викладачем франц. мови для іноземних студентів в Лотаринзькому університеті. Зараз працює в адміністраціі факультету “Французька мова як іноземна / Іноземні мови для спеціалістів їнших фахів”. Свій вільний час присвячує своїй сім’ї.


Оксана Кантарук – П’єр

Успішно закінчила ЧНУ. З 2006 по 2007 р.р. навчалась в Лотаринзькому університеті (Université de Lorraine), який успішно закінчила в 2007 році. Є президентом асоціації Обміни Лотарингія-Україна та бере активну участь у різних культурних заходах. Захистила докторську дисертацію. 


Маргарита Каланча

Навчалась в ЧНУ з 2007 по 2012 рр. Закінчила навчання в Лотаринзькому університеті (Université de Lorraine – Centre Européen Universitaire de Nancy). Працювала в Georgia Tech Lorraine. Згодом в OXYGEN (Partenaire de la réputation médias des organisations). На даний момент працює уповноваженою за медіа зв’язки в AccorHotels. Живе в Парижі. Маргарита додає: «Сьогодні, я щиро дякую всім викладачам кафедри і факультету за їхній труд. Дякую батькам за підтримку і терпіння. А теперішнім і майбутнім студентам бажаю всіх успіхів!»


Олена Мальчик

Магістр кафедри романської філології та перекладу та магістр кафедри міжнародних відносин ЧНУ (випуск 2012 року). У рамках партнерської угоди, продовжила навчання у Лотаринзькому університеті (м. Мец, Франція), де успішно закінчила магістратуру за спеціальністю “Методика викладання французької мови як іноземної”. У 2014 році закінчила магістратуру на факультеті менеджменту. Під час проходження студентської практики, була прийнята на роботу в адміністрацію американського університету. З того часу працює там на постійній основі на посаді Chargée de projet, відповідальна за фінансові та адміністративні питання. У вільний час займається волонтерською діяльністю (у тому числі при українській громаді), продовжує вивчати іноземні мови, займається спортом і подорожує.


Марія Гуменюк Di Felice

Після успішного закінчення Обертинської ЗОШ, навчалася у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на кафедрі ” Романської філології та перекладу” У 2013 р. здобула з відзнакою кваліфікацію магістра філології, викладача французької та англійської мов. У 2014 р. здобула ступінь магістра “Методика викладання іноземних мов” (Master 2 Apprentissage et Acquisition des langues) у Лотаринзькому університеті в м. Мец. Розпочала свою трудову діяльність у квітні 2014 р в ALAJI як викладач французької мови для іноземців, де і працює на сьогоднішній день. Являється активним членом організації ELU.


Валерія Мінелюк-Биндю

У 2014 закінчила ЧНУ, спеціальність французько-український переклад (ОКР магістр). Будучи студенткою п’ятого курсу кафедри “Романських мов та перекладу”, в рамках договору між ЧНУ і Лотаризьким університетом, поїхала на навчання у м. Мец (Франція). Сьогодні є учасницею асоціації Обміни Лотарингія-Україна та бере активну участь у різних культурних заходах. Продовжила навчання в Лотаризькому університеті (Master 2) за спеціальністю «Методика викладання мов» («Apprentissage et acquisition des langues»). Здобула спеціальність в сфері «Інформацій & Комунікацій»: Мультимедійна комунікація – Розробка веб-проектів («Information & Communication, Création de projets numériques»). На даний момент проживає у м. Ніцца.


Ангеліна Хрустова

У 2014 закінчила ЧНУ, спеціальність французько-український переклад (ОКР магістр). Будучи студенткою п’ятого курсу кафедри “Романських мов та перекладу”, в рамках договору між ЧНУ і Лотаризьким університетом, поїхала на навчання у м. Мец (Франція). У Лотаринзькому університеті вивчала дидактичний та лінгвістичні курси (Didactique des langues) Тепер вивчає менеджмент, (formation en alternance) і за сумісництвом проходить стажування на підприємстві. Ангеліна каже: «Всім раджу вчитись на alternance, це полегшує подальші пошуки роботи і звичайно ж набираєшся досвіду».