Робота над проєктом ОПП

Протоколи засідань робочої групи:

2022-2023 навчальний рік

Протокол № 1 від 3 жовтня 22

Протокол № 2 від 10 листопада 2022

Протокол № 3 від 8 грудня 2022


Шановні колеги, студенти та стейкголдери!

Проєктна група з розробки освітньо-професійної програми “Французька мова та друга іноземна мова. Переклад з двох іноземних мов” для другого (магістерського) рівня вищої освіти, за спеціальністю 035 Філологія, навчання за якою розпочалося цього навчального року 2022-2023, буде вдячна за висловлені зауваження і побажання щодо цілей програми, здобуття загальних і фахових компетентностей, опанування програмних результатів навчання, а також щодо запропонованих обов’язкових і вибіркових дисциплін.

З проєктом нової ОПП можна ознайомитися за посиланням

Свій відгук, зауваження та пропозиції щодо ОПП просимо залишати за посиланням

Ознайомитися з результатами опитування студентів, стейкхолдерів та представників академічної спільноти щодо вдосконалення ОПП  можна за посиланням.


Протоколи засідань проєктної групи:

2021-2022 навчальний рік

Протокол № 1 від 3 вересня 2021

Протокол № 2 від 17 вересня 2021

Протокол № 3 від 23 жовтня 2021

Протокол № 4 від 4 листопада 2021

Протокол № 5 від 11 листопада 2021

Протокол № 6 від 17 лютого 2022

Протокол № 7 від 26 квітня 2022

Протокол № 8 від 30.08.22


Шановні колеги, студенти та стейкголдери!

Проєктна група з розробки освітньо-професійної програми “Французька мова та друга іноземна мова. Переклад з двох іноземних мов” для другого (магістерського) рівня вищої освіти, за спеціальністю 035 Філологія, навчання за якою планується на 2022-2023 н.р., буде вдячна за висловлені зауваження і побажання щодо цілей програми, здобуття загальних і фахових компетентностей, опанування програмних результатів навчання, а також щодо запропонованих обов’язкових і вибіркових дисциплін.

З проєктом нової ОПП можна ознайомитися за посиланням

Свій відгук, зауваження та пропозиції щодо нової програми просимо залишати за посиланням

Ознайомитися з результатами опитування студентів, стейкхолдерів та представників академічної спільноти щодо проєкту ОПП  можна за посиланням.


Шановні студенти та випускники кафедри! 

З метою вивчення освітнього процесу на другому (магістерському) рівні вищої освіти та удосконалення його якості просимо відповісти на кілька питань за посиланням. Будемо щиро вдячні за зауваження та рекомендації.

Ознайомитися з результатами опитування студентів та випускників кафедри романської філології та перекладу щодо освітнього процесу на другому (магістерському) рівні вищої освіти можна за посиланням.


Шановні студенти бакалаврату та магістратури! 

З метою вивчення освітнього процесу на другому (магістерському) рівні вищої освіти та удосконалення його якості просимо відповісти на кілька питань щодо розподілу за семестрами вибіркових дисциплін за посиланням.

Ознайомитися з результатами опитування студентів кафедри щодо розподілу за семестрами вибіркових дисциплін на другому (магістерському) рівні вищої освіти можна за посиланням.