Співпраця зі стейкголдерами

09.11.2020 відбулася зустріч зі стейкхолдерами з фірми Global IT Support.

Студентка 1 курсу магістратури Панчишко Катерина поділилися враженнями від зустрічі.

Отже, поїхали

Хей, хто там говорив : “Нащо тобі ця вишка? І так добре. Нащо тобі ті мови? І так вже є онлайн-перекладачі”. Було таке? Не кажи, що жодного разу не було, не повірю).
Так ось, сьогодні на базі університету пройшла онлайн-зустріч між представниками відомої в Україні компанії Global IT-Support та студентами старших курсів факультету іноземних мов. Метою цієї зустрічі був пошук талановитих людей,  які досконало володіють іноземними мовами, в даному випадку : німецькою та англійською, та пропозиція приєднатися до дружньої команди Global IT-Support в Чернівцях. Основними вимогами до потенційних кандидатів є володіння іноземними мовами на рівні B2-C1 та бажання навчатися та всебічно розвиватися. Головний девіз фірми : ” Щасливі працівники = щасливі клієнти “. Сучасний офіс, комфортні умови праці, корпоративні тренінги та тусовки, висока зарплата яка росте пропорційно твоєму рівню знань та навичок, можливість саморозвитку і дружні стосунки з керівництвом, жодних : “Я бос і тому я правий”. Маєш ідеї, які допоможуть компанії стати краще? -двері відкриті 24/7 . Не знаю як ви, а я вже закохалася. Скажу більше, половина працівників чернівецького офісу – студенти або випускники нашого рідного інязу. Ця зустріч була організована саме тому, що наш факультет готує найкрутіших спеціалістів. Так що не кажіть, що після універу життя закінчується). Якщо не просиджувати штани на парах а хоч інколи включатися в процес, то можна потім здивуватися, зрозумівши, що досить таки не погано говориш тією англійською/французькою/німецькою і т.д. Щось таки да прилипне. Отож, рідні мої колеги-студенти, компаній багато, всім вистачить, але якщо хочете дійсно файну роботу з крутим колективом та можливістю кар’єрного та фінансового зростання, треба вчитисявчитися і ще раз вчитися (ну і мати щось в голові).

Іноземні мови – це ваша сила, той лом, проти якого нема прийому і який відкриє вам двері *з ноги* в компанію вашої мрії, якою б вона не була. 

А, ну ще один факт наостанок: “діти Інязу переживуть будь-який кінець світу, бо в них з’являється імунітет ще під час першої сесії”.

На цій ноті ми прощаємося, з вами була невгомонна студентка 5 курсу Катерина П.

Любіть маму та мийте руки з милом.