Співпраця зі стейголдерами

09.11.2020 зустріч зі стейкхолдерами з фірми Global IT Support. 

9 листопада 2020 – на факультеті іноземних мов відбулася зустріч за участі гарантів та членів проєктних груп освітньо-професійних програм «Німецько-український переклад», «Англійсько-український переклад» та «Французько-український переклад». викладачів факультету, студентів усіх років навчання і стейкхолдерів – працівників міжнародної фірми Global IT Support.

Зустріч відкрив засновник та директор фірми Global IT Support – пан Едвін Зюйдендорп. Він представив основні напрями роботи фірми, яка перебуває на ринку праці вже 17 років і налічує понад 200 співробтіників. Global IT Support – це компанія-виробник програмного забезпечення, яка розробляє високоякісне програмне забезпечення і ефективно супроводжує клієнтів у роботі з комп’ютерними програмами.

Виконавчий директор компанії – пані Катерина Чернишевська – ознайомила присутніх з особливостями роботи фірми, колективом, вимогами до майбутніх співробітників. Рекрутер фірми, пані Леся Вакарюк, висловила готовність до подальшої співпраці та розповіла про конкретні навички, яких вони потребують від майбутніх співробітників.

На зустрічі обговорили професійні компетенції, які фірма вимагає від майбутніх співробітників, зокрема йшлося про знанням двох іноземних мов на рівні С1. Крім цього стейкголдери наголосили на важливості володінні певними Soft Skills, які необхідні для роботи з клієнтами.

Результати зустрічі та конкретні побажання та поради стейкголдерів щодо професійних та загальних компетенцій, які вони вимагають від співробітників було обговорено на засіданні кафедри Протокол № ? від ? листопада 2020 р.

Зустріч зі стейкголдерами викликала жвавий інтерес у студентів. Загалом у зустрічі взяло участь 96 студентів, які поставили до стейкхолдерів низку запитань і отримали конкретні і ґрунтовні відповіді.

Студентка 1 курсу магістратури Панчишко Катерина поділилися враженнями від зустрічі.

Отже, поїхали
 

Хей, хто там говорив : “Нащо тобі ця вишка? І так добре. Нащо тобі ті мови? І так вже є онлайн-перекладачі”. Було таке? Не кажи, що жодного разу не було, не повірю).
Так ось, сьогодні на базі університету пройшла онлайн-зустріч між представниками відомої в Україні компанії Global IT-Support та студентами старших курсів факультету іноземних мов. Метою цієї зустрічі був пошук талановитих людей,  які досконало володіють іноземними мовами, в даному випадку : німецькою та англійською, та пропозиція приєднатися до дружньої команди Global IT-Support в Чернівцях. Основними вимогами до потенційних кандидатів є володіння іноземними мовами на рівні B2-C1 та бажання навчатися та всебічно розвиватися. Головний девіз фірми : ” Щасливі працівники = щасливі клієнти “. Сучасний офіс, комфортні умови праці, корпоративні тренінги та тусовки, висока зарплата яка росте пропорційно твоєму рівню знань та навичок, можливість саморозвитку і дружні стосунки з керівництвом, жодних : “Я бос і тому я правий”. Маєш ідеї, які допоможуть компанії стати краще? -двері відкриті 24/7 . Не знаю як ви, а я вже закохалася. Скажу більше, половина працівників чернівецького офісу – студенти або випускники нашого рідного інязу. Ця зустріч була організована саме тому, що наш факультет готує найкрутіших спеціалістів. Так що не кажіть, що після універу життя закінчується). Якщо не просиджувати штани на парах а хоч інколи включатися в процес, то можна потім здивуватися, зрозумівши, що досить таки не погано говориш тією англійською/французькою/німецькою і т.д. Щось таки да прилипне. Отож, рідні мої колеги-студенти, компаній багато, всім вистачить, але якщо хочете дійсно файну роботу з крутим колективом та можливістю кар’єрного та фінансового зростання, треба вчитисявчитися і ще раз вчитися (ну і мати щось в голові).

Іноземні мови – це ваша сила, той лом, проти якого нема прийому і який відкриє вам двері *з ноги* в компанію вашої мрії, якою б вона не була. 

А, ну ще один факт наостанок: “діти Інязу переживуть будь-який кінець світу, бо в них з’являється імунітет ще під час першої сесії”.

На цій ноті ми прощаємося, з вами була невгомонна студентка 5 курсу Катерина П.

Любіть маму та мийте руки з милом.