Конкурс для студентів на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет Лотарингії (м. Мец, Франція) на осінній семестр 2023/2024 н. р.

Відкрито конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет Лотарингії (м. Мец, Франція) на осінній семестр 2023/2024 н. р.

У рамках проєкту участь у конкурсі можуть взяти студенти факультету математики та інформатики (лише магістранти та аспіранти), факультету іноземних мов (іноземна мова – французька), економічного факультету (спеціальність «Менеджмент»).

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

· бути студентом/ аспірантом денної форми навчання;

· володіти французькою мовою не нижче рівня В2;

· мати високі академічні показники.

Необхідні документи (всі документи подаються АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ):

• CV (Europass);

• копія першої сторінки закордонного паспорту;

• мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 стор. у форматі А4);

• офіційний сертифікат про підтвердження знання французької мови не нижче рівня B2;

• довідка про навчання, котра перекладається самостійно англійською мовою та завіряється у ВМЗ (подати необхідно як копію оригіналу, так і переклад);

• виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), яка перекладається самостійно англійською мовою та завіряється у ВМЗ (додаток до диплому бакалавра для студентів-магістрів) (подати необхідно як копію оригіналу, так і переклад);

Документи надсилаються до 30 квітня 2023 року у сканованому PDF-форматі окремими файлами у порядку згідно з вимогами (архів формату RAR або ZIP, розмір файлу не повинен перевищувати 15 мб) електронною поштою на адресу відділу міжнародних зв’язків (interof@chnu.edu.ua).

Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: ERASMUS_PLUS_UNIVERSITY_OF_LORRAINE _ПРІЗВИЩЕ_ІМ’Я_ФАКУЛЬТЕТ

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Протягом тижня кандидатам буде повідомлено про те, чи їх кандидатура згідно з всіма вимогами мобільності студентів була номінована від ЧНУ для участі в стипендіальній програмі. Учасники, які не пройшли відбір, не отримують жодного повідомлення.

Детальніша інформація ТУТ

У разі виникнення запитань звертайтеся за електронною адресою interof@chnu.edu.ua з поміткою ERASMUS_UNIVERSITY_OF_ LORRAINE. У листі вкажіть, будь ласка, Ваше ім’я, факультет, курс та спеціальність і сформулюйте питання, яке Вас цікавить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *