« ESSAYER LA CLASSE INVERSEE, C’EST L’ADOPTER ! »

« ESSAYER LA CLASSE INVERSEE, C’EST L’ADOPTER ! » – назва міжнародного проєкту, в якому взяли участь викладачі (Мойсюк Валентина Анатоліївна та Смірнова Марина Романівна) та студенти 3 курсу спеціальності «Середня освіта» та «Французько-український переклад», а також студенти 5 курсу спеціальності «Англійська мова та література», які вивчають французьку мову як другу іноземну (квітень 2021). Проєкт організований Міжнародною Асоціацією Francophonia (м. Ніцца, Франція).

Спільно з викладачем Rula AL-MASANNAT (Collège Terra Sancta, Amman) та студентами з Йорданії  учасники проєкту не лише обмінювалися досвідом і вирішували питання «цифрового забруднення» нашої планети, а й опановували новітні методики й технології викладання іноземних мов. Вислів « Les cours à la maison et les devoirs en classe », який характеризує дидактичний прийом «інвертованого класу», стає провідним у дистанційному навчанні.