Співпраця з AUF відкриває нові перспективи для викладачів кафедри

Доцент кафедри романської філології та перекладу Стефурак О.В. взяла участь у міжнародній конференції “Interconnexion des paradigmes et des approches dans l’étude des langues-cultures” який відбувся у місті Кишинів, Молдова у Вільному Інтернаціональному Університеті Молдови (ULIM) 10-11 травня 2018. Конференція відбулася за сприяння Посольства Франції в Республіці Молдова та Університетської агенції Франкофоніі. Саме ця організація взяла на себе витрати учасників з інших країн, зокрема Хорватії, Польщі, України, Росії, Азербайджану тощо.

Урочисте відкриття конференції відбулося за участі посла Франції в Республіці Молдова Паскаля Ле Денфа, консула Республіки Молдова у Франції Крістіана Доделя, представника Університетської агенції Франкофоніі в Україні та  Республіці Молдова Ани Марії Роксани Цуркану.