Зустріч з керівником проекту Français Sans Frontières Бенжаменом Бекнером

У середу 2 травня о 10 годині відбулася зустріч з керівником франкомовного освітнього проекту Français Sans Frontières Бенжаменом Бекнером. На зустрічі йшлося про можливість участі студентів кафедри романської філології та перекладу у літніх мовних стажуваннях. Йдеться про курси французької мови, які організовані Français Sans Frontières для студентів з України та Республіки Молдова. Курси відбудуться у Карпатах у мальовничій Верховині. Крім цікавого навчального процесу, стажування передбачає й різноманітні культурні та спортивні заходи (вечори французької пісні, кінний спорт та рафтинг). Деталі мовного стажування можна дізнатись за наступним посиланням: FSF Stage Verkhovyna été18 (Carpates ukrainiennes)

У ході дискусії було намічено цікаві перспективи майбутньої співпраці.